Ikonka pakiety

Sklepy internetowe

Ile kosztuje sklep internetowy?Sklepy internetowe WarszawaCennik sklepów internetowych. Ile kosztuje sklep internetowy?

Czy wiesz, że Polacy są liderami zakupów on-line w Europie Środkowej i Wschodniej? Połowa polskich internautów robi zakupy w sieci co najmniej raz w miesiącu.

Jeśli zajmujesz się handlem, pomyśl o popularnym i skutecznym rozwiązaniu, jakim jest sklep internetowy. Obecnie sklep internetowy jest bardzo efektywną formą handlu za pośrednictwem Internetu, cieszącą się coraz większym zainteresowaniem. Umożliwia wygodne dokonywanie transakcji zakupowych bez konieczności wychodzenia z domu, a także, w przeciwieństwie do tradycyjnych sklepów stacjonarnych, znaczne obniżenie kosztów sprzedaży.

Tworzymy funkcjonalne sklepy internetowe, dostosowane do wymagań i specyfiki Twojego biznesu. Dzięki odpowiednio dobranym funkcjonalnościom sprzedaż produktów będzie efektywna, a samo kupowanie stanie się łatwe i intuicyjne dla Twoich klientów.

Projektując sklepy on-line, mamy na uwadze ich atrakcyjność oraz komfort użytkownika. Proponujemy rozwiązania, które podnoszą jakość sklepu internetowego i warunkują pomyślność transakcji. Typowymi elementami sklepu internetowego są: strona z ofertą, kategorie grupujące produkty według ich rodzajów, koszyk, formularz danych do przeprowadzenia transakcji, panel administracyjny dla pracowników sklepu, czat, subskrypcja, FAQ oraz forum do dzielenia się opiniami o produktach.

Zainteresowanie branżą e-commerce ciągle rośnie. Zaprojektowaliśmy sklepy internetowe dla setek naszych Klientów, umożliwiając dotarcie ich produktów do szerokiego grona odbiorców.

Decydując się na sklep internetowy:

- znacznie redukujesz koszty (mniejsza liczba personelu, brak konieczności wynajmowania punktów sprzedaży detalicznej);

- prezentujesz ofertę w sposób atrakcyjny - możesz umieścić szczegółowy opis produktu na stronie, dodać zdjęcia oraz obiekty multimedialne, które w atrakcyjny sposób przedstawią oferowany asortyment;

- masz dostęp do niegraniczonej liczby klientów - działając w sieci, możesz docierać do klientów na całym świecie, poszerzając swój biznes o sprzedaż zagraniczną i zwiększając tym samym rozpoznawalność sklepu;

- oszczędzasz czas - zdalny charakter transakcji generuje oszczędność czasu, ponieważ nie musisz dojeżdżać do klienta czy zadbać o bezpośrednią obsługę jak w sklepie stacjonarnym.

Masz dodatkowe pytania?
Napisz do nas na kontakt@neofusion.pl
Zobacz nasze usługiZobacz nasze usługi

Sprawdź naszą pełą ofertę i skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt

Po więcej informacji i pomoc napisz do Nas lub zadzwoń!

Ikonka adres
ul. Przepiórki 10
02-407 Warszawa
Ikonka email
kontakt@neofusion.pl
Ikonka telefon
22 292 47 40