Ikona AdWords

Kampanie Adwords

Skuteczna reklama
w sieci!

Google Adwords

Google Adwords to płatna reklama kontekstowa, która pojawia się na pierwszych pozycjach nad naturalnymi wynikami. Natychmiastowo dociera do konkretnej grupy klientów zainteresowanych Twoim produktem lub usługą. Dzięki Google AdWords wiesz, ile osób widzi Twoje reklamy i jaki odsetek z nich klika na nie, by odwiedzić Twój serwis. AdWords należą do jednej z najskuteczniejszych metod promocji Twojego biznesu w sieci.

Odkryj silę reklamy kontekstowej i bądź widoczny w Internecie. Google AdWords umożliwia wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwarki Google. To rodzaj płatnej reklamy kontekstowej, która widoczna jest w pierwszych pozycjach wyszukiwania, tuż nad naturalnymi wynikami. Decydując się na Google AdWords, płacisz za faktyczne kliknięcia internautów w Twoją reklamę. Dzięki temu zwiększasz ruch na swojej stronie internetowej, przez co znacznie wzrasta prawdopodobieństwo, że pozyskasz nowych klientów.

Google AdWords to jeden z najskuteczniejszych sposobów promocji Twojego biznesu w sieci. Reklama kontekstowa pozwoli Ci dotrzeć do szerokiego grona osób, które są zainteresowane konkretnym produktem lub usługą. Dzięki zaawansowanemu narzędziu do tworzenia kampanii, możesz dokładnie zaplanowa , w jakim czasie Twoja reklama będzie widoczna i do jakiego klienta będzie skierowana. Za pomocą Google AdWords możesz reklamować się lokalnie i globalnie. Pamiętaj, że płacisz wyłącznie za skuteczność reklamy, czyli tylko wtedy, gdy ktoś kliknie w reklamę i odwiedzi Twoją stronę www, bądź skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

Reklama Google AdWords nie ma ograniczeń co do wielkości budżetu. Sam ustalasz poziom środków finansowych, jakie chcesz przeznaczyć na kampanię. Google AdWords umożliwia pozyskanie cennych informacji, które są pomocne do prowadzenia skutecznych działań marketingowych Twojej firmy. Zapewnia ciągły dostęp do statystyk - wiesz, ile osób widzi Twoją reklamę, a także jaki odsetek użytkowników klika w reklamę, by dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie. Ponadto, w trakcie trwania kampanii, możesz zatrzymywać wyświetlanie reklamy, uruchamiać ją ponownie, a także testować nowe słowa kluczowe.

Pomożemy Ci zaplanować kampanię i zadbamy o jej skuteczność. Skorzystaj z reklamy Google AdWords już dziś.

Postaw na stabilną i efektywną
metodę promocji Twojej firmy!
PODCZAS KAMPANII ADWORDS ZAPEWNIAMY


Zalety AdWords

DORADZTWO

Zapewniamy stały kontakt z certyfikowanym specjalistą Google Adwords i Google Analytics.

ANALIZJĘ DZIAŁAŃ

Dzięki podłączeniu konta Google Analytics określimy cele kampanii i będziemy na bieżąco monitorować ich przebieg.

OPTYMALIZACJĘ KAMPANII

Zwiększymy skuteczność Twojej kampanii poprzez optymalizację słów kluczowych, tekstu reklam, stawek oraz budżetu.

MONITORING I RAPORTY

Będziemy na bieżąco monitorować Twoją kampanię wraz z pomiarem konwersji oraz przygotowywać cykliczne raporty.

100 % SKUTECZNOŚCI

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Twoja reklama będzie skutecznie sprzedawać!

Separator
Ikona AdWords

Zareklamuj swój biznes w sieci

i otrzymuj nowe zlecenia!

Zobacz pozostałe artykułyZobacz pozostałe

Sprawdź naszą pełą ofertę i skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt

Po więcej informacji i pomoc napisz do Nas lub zadzwoń!


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Neo Fusion Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przepiórki 10, 02-407 Warszawa, z numerem NIP 522 305 13 04.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.

* - pola obowiązkowe
 
Ikonka adres
ul. Ogrodnicza 1
02-407 Warszawa
Ikonka email
kontakt@neofusion.pl
Ikonka telefon
+48 531 005 560