Ikonka pakiety

Sklepy internetowe

Ile kosztuje sklep internetowy?Sklepy internetowe WarszawaCennik sklepów internetowych. Ile kosztuje sklep internetowy?

Czy wiesz, że Polacy są liderami zakupów on-line w Europie Środkowej i Wschodniej? Połowa polskich internautów robi zakupy w sieci co najmniej raz w miesiącu.

Jeśli zajmujesz się handlem, pomyśl o popularnym i skutecznym rozwiązaniu, jakim jest sklep internetowy. Obecnie sklep internetowy jest bardzo efektywną formą handlu za pośrednictwem Internetu, cieszącą się coraz większym zainteresowaniem. Umożliwia wygodne dokonywanie transakcji zakupowych bez konieczności wychodzenia z domu, a także, w przeciwieństwie do tradycyjnych sklepów stacjonarnych, znaczne obniżenie kosztów sprzedaży.

Tworzymy funkcjonalne sklepy internetowe, dostosowane do wymagań i specyfiki Twojego biznesu. Dzięki odpowiednio dobranym funkcjonalnościom sprzedaż produktów będzie efektywna, a samo kupowanie stanie się łatwe i intuicyjne dla Twoich klientów.

Projektując sklepy on-line, mamy na uwadze ich atrakcyjność oraz komfort użytkownika. Proponujemy rozwiązania, które podnoszą jakość sklepu internetowego i warunkują pomyślność transakcji. Typowymi elementami sklepu internetowego są: strona z ofertą, kategorie grupujące produkty według ich rodzajów, koszyk, formularz danych do przeprowadzenia transakcji, panel administracyjny dla pracowników sklepu, czat, subskrypcja, FAQ oraz forum do dzielenia się opiniami o produktach.

Zainteresowanie branżą e-commerce ciągle rośnie. Zaprojektowaliśmy sklepy internetowe dla setek naszych Klientów, umożliwiając dotarcie ich produktów do szerokiego grona odbiorców.

Decydując się na sklep internetowy:

- znacznie redukujesz koszty (mniejsza liczba personelu, brak konieczności wynajmowania punktów sprzedaży detalicznej);

- prezentujesz ofertę w sposób atrakcyjny - możesz umieścić szczegółowy opis produktu na stronie, dodać zdjęcia oraz obiekty multimedialne, które w atrakcyjny sposób przedstawią oferowany asortyment;

- masz dostęp do niegraniczonej liczby klientów - działając w sieci, możesz docierać do klientów na całym świecie, poszerzając swój biznes o sprzedaż zagraniczną i zwiększając tym samym rozpoznawalność sklepu;

- oszczędzasz czas - zdalny charakter transakcji generuje oszczędność czasu, ponieważ nie musisz dojeżdżać do klienta czy zadbać o bezpośrednią obsługę jak w sklepie stacjonarnym.

Masz dodatkowe pytania?
Napisz do nas na kontakt@neofusion.pl
Zobacz nasze usługiZobacz nasze usługi

Sprawdź naszą pełą ofertę i skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt

Po więcej informacji i pomoc napisz do Nas lub zadzwoń!


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Neo Fusion Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przepiórki 10, 02-407 Warszawa, z numerem NIP 522 305 13 04.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.

* - pola obowiązkowe
 
Ikonka adres
ul. Ogrodnicza 1
02-407 Warszawa
Ikonka email
kontakt@neofusion.pl
Ikonka telefon
+48 531 005 560