Czym jest Google AdSense?

Jak zarabiać na Google AdSense?Co to jest Google AdSense?AdSense jest serwisem reklamowym Google, wyświetlającym na stronach internetowych reklamy kontekstowe o charakterze tekstowym, bannery, a także reklamy wideo. Google AdSense pozwala właścicielom stron www zarabiać na treściach online. To bezpłatne i proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające publikację reklam na podstawie aktywności internetowych i zachowań użytkowników Internetu.

AdSense umożliwia zarabianie na treściach online

Wykorzystując targetowanie behawioralne, Google AdWords pozwala na wyświetlanie reklam dostosowanych do konkretnej grupy odbiorców w związku z ich zachowaniem. Bazując na poprzednich aktywnościach internauty tj. jego historii wyświetlanych stron, tworzony jest profil użytkownika. Jeśli na przykład użytkownik interesuje się modą, często odwiedzając różne sklepy internetowe oferujące stylową odzież, targetowanie behawioralne będzie w tym konkretnym przypadku polegało na wyświetlaniu reklam związanych z tematyką modową. Zatem na podstawie analizy profilu danego użytkownika wyświetlane będą konkretne reklamy, zgodne z jego zainteresowaniami.

Kieruj reklamy do określonej grupy docelowej

Dzięki Google AdSense wydawcy reklam mogą zarabiać na ich wyświetlaniu poprzez umieszczenie reklamy AdSense obok treści online. Co więcej, narzędzie umożliwia dostosowanie wyglądu reklamy do layoutu Twojej witryny w celu zwiększenia atrakcyjności przekazu.

Google AdSense jest bezpłatne

Według dostępnych danych, przychody z emisji reklam Google AdSense nieustannie rosną, zwiększając tym samym udział Google AdSense w rynku marketingu internetowego.

Google AdSense jest narzędziem bezpłatnym, w którym to Google płaci za kliknięcia w reklamę wyświetlaną na Twojej witrynie internetowej. Należy jednak pamiętać, że czasami Google blokuje konta użytkowników w programie AdSense bez podawania żadnego uzasadnienia. Zablokowanie konta powoduje utratę zarobków z reklamy, a co więcej - zablokowany użytkownik nie ma wówczas prawa do ponownego założenia konta AdSense.

Uczestnictwo w programie partnerskim Google AdSense wiąże się z szeregiem warunków, jakie należy spełnić. Spośród zasad korzystania z Google AdSense można wymienić m.in. następujące:
Zobacz nasze usługi

Sprawdź naszą pełą ofertę i skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt

Po więcej informacji i pomoc napisz do Nas lub zadzwoń!


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Neo Fusion Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przepiórki 10, 02-407 Warszawa, z numerem NIP 522 305 13 04.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.

* - pola obowiązkowe
 
Ikonka adres
ul. Ogrodnicza 1
02-407 Warszawa
Ikonka email
kontakt@neofusion.pl
Ikonka telefon
+48 531 005 560