Wymiary grafik na Facebooku

Jaki wymiar i kiedy?Wymiary grafik na Facebooku


Social Media to te kanały promocji, w które inwestuje coraz więcej firm. Biznesy, w których chodzi o oferowanie konkretnych produktów lub usług szukają w ten sposób możliwości kontaktowania się z dotychczasowymi klientami. Jednym z aspektów pojawiania się w portalach społecznościowych są rozmiary grafik, jakie można publikować.

Rozmiary grafik na Facebooku

Problematyczna rozdzielczość


Przygotowanie specjalnej grafiki na najpopularniejszy z kanałów social media, jakim jest Facebook to dopiero początek drogi. Inne są bowiem wymagania, dotyczące rozdzielczości do zdjęcia w tle, czy też okładki wydarzenia na Facebooku. Bywa, że pomimo przygotowania grafiki w takich wymiarach, jakie rekomenduje Facebook, jest ona nieostra lub rozmyta. W takim przypadku warto zastosować nieco większą rozdzielczość niż polecana. Importowane grafiki nie powinny rozmiarem przekraczać 1 megabajta, choć w przypadku zdjęcia w tle trzeba się zmieścić w 100 kilobajtach.

Jakie cechy powinna spełniać domena, by realizować skutecznie funkcję marketingową i promować nasz biznes? Najważniejsze kwestie, które należy rozpatrze , to: odpowiednia długość znaków, dobór właściwego rozszerzenia, wielkość liter, umieszczenie słów kluczowych w nazwie domeny, intuicyjność domeny, medialność, oraz zastosowanie łącznika i znaków diakrytycznych.
Zobacz nasze usługi

Sprawdź naszą pełą ofertę i skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt

Po więcej informacji i pomoc napisz do Nas lub zadzwoń!


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Neo Fusion Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przepiórki 10, 02-407 Warszawa, z numerem NIP 522 305 13 04.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.

* - pola obowiązkowe
 
Ikonka adres
ul. Ogrodnicza 1
05-082 Babice Nowe
Ikonka email
kontakt@neofusion.pl
Ikonka telefon
+48 531 005 560